Condicions

Haver fet dins el mateix any més d’una sèrie Super Randonneur (200, 300, 400 i 600 km).
  • Doble Super Randonneur.
  • Triple Super Randonneur.
  • Quàdruple Super Randonneur.
  • Quíntuple Super Randonneur.

Historial i classificacions

MULTIPLE SUPER RANDONNEUR ANYS
Nom Cognom Club 11 12 13 14 15 16 17 18 19
Antonio Belda Valero C.C. Banyeres                 2
José Manuel Andrey Martinez C.C. Chamartin 2                
Jose Alcoy Puchadas Colla la Cassola               2  
Jaume Asensio Pont C.C. Tàrrega         2        
Beatriz Baeza Pérez G.D.C. Pueblo Nuevo         2       2
Rafael Barbara Gutierrez P.C. Durana 2                
Joaquin Barradas Bonito G.D.C. Pueblo Nuevo                 2
Manuel Burgos Flores G.D.C. Pueblo Nuevo               2 2
José Manuel Castillo Garcia BikeCalf.Cat         2   2 2  
Ramon Catalan Miró P.C. Bonavista         2     2 2
Fernando Cebey López C.C. Biela                 2
Jorge Cebrian Madrona Randonneurs Mucia                 4
Mario De la Torre Camacho Club Cicista Valdepeñas 2                
Arturo Diaz Herrero C.C. Cástulo         2       2
José Luis Fajardo Santos C.C. Riazor                 2
Pedro Gomez López C.C. Sant Celoni     2            
David Gonzalez Belinchon A.D. Pedales                 2
Santy León Llombart C.C. Alt Llobregat       2 2   2    
Josep Martí Soteras BikeCalf.Cat         2   2 2  
Ruper Martin-Clark G.D.C. Pueblo Nuevo             2   2
Agustí Martinez Gómez C.C. Sant Andreu de la Barca     2            
Juan Pedro Moreno Garcia Randonneurs Mucia               4 2
Manuel Morente Paez G.D.C. Pueblo Nuevo         2       3
Pedro Muñoz Cabrera Randonneurs del Azahar                 2
Miriam Muñoz Gonzalez P.C. Massamagrell               2  
Anselmo Mur Lalueza C.C. Oscense         2       2
Felipe Albert Novoa Conde C.C. Riazor                 2
Sergio Padilla Garcia Biking Point                 2
Salvador Palomo De Don Pablo Ciudad de Astorga                 5
Antonio Paredes Camargo G.D.C. Pueblo Nuevo 2   2   2       2
Jesús Pérez Rio Club Ciclista Sant Boi                 3
Josep Maria Pujol Rovira C.C. Cim Moià                 3
Joan Anton Rodriguez Nuñez P.C. Altafulla 2                
Fulgéncio Sanchez Gómez C.C. Fondistas de Elite         4        
Francisco Santiago Santamaria Penya Ciclista Barberà     2 3 4 2      
Juan Segura Garcia Unió Ciclista Badalona                 2
Pere Simon Rovira Esport Ciclista Claderí         2        
Jordi Valls Roig C.C. Planenc   2   3 3 2 2    
Ramon Valls Roig C.C. Planenc         2 2      
Juan José Vazquez Roa Penya Ciclista Barberà     2   4   2    
2=doble SR 3=triple SR 4=quàdruple SR 5=quíntuple SR

Sol·licitud

Document No cal fer cap gestió. El premiats reben aquesta Distinció en el transcurs de la Festa Randonneur.